Zaplanuj kampanię sprzedażową, która przyniesie Ci lepsze wyniki — bez stresu i poczucia przytłoczenia

Twój indywidualny plan sprzedaży - zawartość pakietów

Czas, abyś przestała działać w chaosie i zaczęła regularnie sprzedawać swoje produkty online i dzięki dobrze zaplanowanym kampaniom sprzedażowym osiągała wyższe wyniki!

Czy chciałabyś przygotować strategiczną i indywidualnie zaprojektowaną ścieżkę sprzedaży Twojej oferty online? Ze mną możesz to zrobić!

Magda Zimny wsparcie kampanii sprzedażowych

Znasz to?

Jeśli kiwasz głową coraz bardziej, czytając tę listę

– jesteś we właściwym miejscu!

W czym mogę Ci pomóc?

Usprawnię proces planowania kampanii sprzedażowej, aby był łatwiejszy i spokojniejszy. Dzięki temu będziesz miała szansę skupić się na kreatywnej stronie biznesu i zatroszczyć się o relacje z klientami.

Stworzę z Tobą indywidualny plan kampanii sprzedażowej w zgodzie z Twoimi potrzebami i celami. Jednak nie dam Ci gotowych, ogólnych harmonogramów do wdrożenia. 

Pokażę Ci, że kampania sprzedażowa nie musi być stresująca i wyczerpująca! Mając jasno określoną strategię działania i plan, będziesz dokładnie wiedzieć, co i kiedy masz robić. A to sprawi, że zaczniesz działać odważniej i skuteczniej.

Nie obiecam Ci, że się nie napracujesz, bo kampania to najczęściej duże przedsięwzięcie i z pewnością będziesz mieć sporo zadań do wykonania. Jednak dzięki mojej pomocy, będziesz mogła odczuć spokój i skupić się na tym, aby z lekkością sprzedawać swój produkt i mieć poczucie, że nad wszystkim panujesz.

Pamiętaj, że PRZYPADKOWE DZIAŁANIA, TO PRZYPADKOWE REZULTATY

a jeśli tutaj jesteś, to zakładam, że masz już tego dość!

Jak wygląda proces współpracy?

 • Wypełniasz ankietę wstępną

  Znajdziesz ją poniżej. Pamiętaj, aby zgłosić się do mnie minimum 6 tygodni przed planowaną sprzedażą oferty.

 • Formalności

  W ciągu 3 dni roboczych analizuję przesłaną ankietę i przesyłam Ci link do kalendarza, abyś mogła wybrać dogodny dla siebie termin spotkania oraz opłacić wybrany pakiet.

 • Spotkanie strategiczne

  Spotykamy się na 90-minut, aby omówić strategię i scenariusz Twojej kampanii sprzedażowej. Określamy działania na każdy etap kampanii: od przygotowania, przez pre-launch i otwarcie sprzedaży po zamknięcie okna sprzedażowego. Robimy też „burzę mózgów” na tematy treści, które możesz poruszyć na każdym etapie kampanii.

 • Przygotowuję Twój plan kampanii

  Przystępuję do rozpisania harmonogramu Twojej kampanii i zadań, które będą do wykonania. W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz harmonogram w arkuszach Google - czyli dokładnie rozpisany plan działań na poszczególne etapy kampanii, z uwzględnieniem wszystkich kanałów komunikacji. Przygotuję dla Ciebie również checklistę z zadaniami do zrobienia lub oddelegowania w postaci szablonu do zaimportowania w Asanie wraz z krótką instrukcją.

 • Nie jesteś sama!

  Nie myśl, że teraz zostawię Cię z tym wszystkim samą! Po otrzymaniu harmonogramu i listy zadań umówimy się na 30-minutowe spotkanie 1:1, na którym odpowiem na Twoje pytania. Jeśli będzie taka potrzeba, wprowadzimy poprawki do planu tak, abyś bez problemu mogła go samodzielnie wdrożyć.

Sprawdź, który pakiet będzie najlepszy dla Ciebie

Twój indywidualny plan sprzedaży

Gdy potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu i poukładaniu działań, a plan kampanii wdrażasz samodzielnie

850 zł

Co wchodzi w skład tego pakietu?

Twój indywidualny plan sprzedaży + narzędzia

Gdy potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu i poukładaniu działań oraz gotowych narzędzi do wdrożenia, ale plan chcesz zrealizować samodzielnie

1150 zł

Co wchodzi w skład tego pakietu?

+ BONUS

Co mierzyć i analizować na każdym etapie kampanii?

Dodatkowy arkusz w harmonogramie z instrukcją

Dla kogo jest ten plan?

Plan kampanii jest dla Ciebie jeśli:

Plan kampanii nie jest dla Ciebie jeśli:

Jesteś gotowa stworzyć plan działania, dzięki któremu odczujesz spokój i uwolnisz swój czas?

Kto Ci w tym pomoże?

Nazywam się Magda Zimny i pomagam rozwijać kobiece biznesy oparte o produkty online. Jako project managerka zapewnię Ci wsparcie w planowaniu, wdrażaniu kampanii sprzedażowych oraz wesprę w tworzeniu produktów cyfrowych.

Dam Ci wsparcie oraz narzędzia, abyś mogła działać w swoim biznesie z lekkością. Ułatwię, usprawnię i odzyskam dla Ciebie czas, abyś poczuła, że własny biznes w końcu daje Ci radość i wolność, a nie tylko poczucie jeszcze większego zarobienia.

Dlaczego warto mi zaufać? 

Od prawie 2 lat wspieram biznesy online w ich rozwoju, pomagając w planowaniu i wdrażaniu skutecznych kampanii sprzedażowych. Moim głównym talentem Gallupa jest rozwijanie innych, dlatego chcę, byś mogła rozwijać się w tym, w czym jesteś najlepsza, a ja wesprę Cię w planowaniu kampanii, by była efektywna, skuteczna i przynosiła Ci zadowalające zyski. 

Magda Zimny

Nie musisz wierzyć mi na słowo, sprawdź opinie moich klientek!

Kampania sprzedażowa ze wsparciem Magdy to o połowę mniej stresu!
 
Magda potrafi doskonale wczuć się w temat i zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem działania, tak żeby na koniec mieć jeszcze zapas na nieprzewidziane zdarzenia. Kiedy pojawia się stres i chęć wycofania, Magda stoi na straży planu i porządku, co niesamowicie wspiera i dodaje otuchy.
Polecam całym sercem!!!
Opinia Justyna Brzozak

Ta współpraca to był strzał w 10! Magda genialnie przygotowała plan kampanii i wyzwania.

Z Magdą współpracowałam przy moim pierwszym wyzwaniu i kampanii sprzedażowej procedur. Dostałam świetnie przygotowana asane z rozpisanymi konkretnymi zadaniami z terminami, arkusz Excel w którym również były wszyskie niezbędne informacje, rozpisane terminy na publikacje w SM i w newsletterze.

Dodatkowo Magda przygotowywała dla mnie grafiki, które mnie zachwyciły.

Komunikacja z Magda była na najwyższym poziomie. Spotkania były merytoryczne i treściwe, dostawałam bardzo szybko odpowiedź na nurtujące mnie pytania czy wątpliwości.

Gorąco polecam współpracę z Magdą każdemu, kto planuje kampanię sprzedażową lub jakieś wyzwanie. Jeśli cenicie sobie dobrą współpracę i świetną organizację to będziecie zachwyceni ❤

Paulina Kulpińska opinia klientki

Paulina Kulpińska

Perfekcyjnie Zrobione

Zyskałam nie tylko mnóstwo czasu, ale też gotowy i skuteczny plan sprzedaży
 
Gorąco polecam współpracę z Magdą. Po raz pierwszy w kampanii wiedziałam co dokładnie mam robić, a nie traciłam czasu na zastanawianie się jaki post czy rolkę teraz wrzucić. Dzięki czemu zyskałam nie tylko mnóstwo czasu, ale też gotowy i skuteczny plan sprzedaży. Magda jest świetną specjalistką, która ma mnóstwo genialnych pomysłów! Gorąco polecam !
Paula Jamróz

Proces, który proponuje Magda, daje poczucie kontroli nad całym przedsięwzięciem

Serdecznie polecam współpracę z Magdą, jeśli chcesz stworzyć świetny plan kampani sprzedażowej, mieć dopracowane pomysły na treści i spokojnie realizować krok po kroku plan dotarcia do idealnych klientów.

Bardzo doceniam cały proces pracy nad kampanią, który proponuje Magda, ponieważ porządkuje on sposób pracy i daje poczucie kontroli nad całym przedsięwzięciem. Pomysły na treści, usprawnienia, działania poszerzające zasięgi to wszystko dostaniecie w trakcie współpracy z Magdą, przekonałam się o tym, współpracując nad moimi działaniami. Dodatkowo Magda to ciepła i bardzo sympatyczna osoba, z którą przyjemnie się pracuje, a cała współpraca przebiega spokojnie i płynnie.

Jeśli planujesz kampanie, szukasz wsparcia w sprzedaży Twoich produktów i usług, to Magda jest osobą, której szukasz.

Paulina Gaworska-Gawryś

Najczęściej zadawane pytania

Najkrótszy termin, w jakim powinnaś się do mnie zgłosić to minimum 6 tygodni przed planowaną sprzedażą oferty. Optymalny termin to 2 miesiące przed sprzedażą i taki termin zalecam na rozpoczęcie naszej współpracy. Pamiętaj, że im więcej czasu będziemy mieć na zaplanowanie i przygotowanie Twojej kampanii, tym lepiej.

Ceny pakietów nie zawierają: tworzenia treści i grafik, ustawiania reklam, wsparcia technicznego, koordynacji kampanii. Jeśli interesuje Cię szerszy zakres wsparcia podczas kampanii niż ten podany w pakietach, napisz do mnie na: kontakt@magdazimny.pl. Przygotuję dla Ciebie dopasowaną ofertę.

W tej ofercie moje wsparcie dotyczy wyłącznie zaplanowania działań na linii czasu i rozpisania checklisty zadań dla Twojej kampanii sprzedażowej. Jej realizacja jest Twoim zadaniem, ale jeśli potrzebujesz mojego wsparcia także na etapie realizacji, również wypełnij formularza tej stronie. Przedstawię Ci możliwości na rozmowie!

Dostęp do narzędzi otrzymasz zaraz po dokonaniu wpłaty za pakiet Twój indywidualny plan sprzedaży + narzędzia.

Czy jesteś gotowa w końcu porządnie zaplanować swoją kampanię sprzedażową?

Jeśli czujesz, że moja pomoc to coś dla Ciebie

Wypełnij poniższy formularz i umów się ze mną na spotkanie

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Podaj adres strony www i linki do prowadzonych aktywnie kanałów social media

  Opisz krótko, co planujesz sprzedać w najbliższej kampanii? W czym pomagasz?

  Jakie jest Twoje największe wyzwanie w obszarze planowania kampanii sprzedażowej na ten moment? Opisz, co sprawia Ci największą trudność

  Czy masz już za sobą zrealizowaną przynajmniej jedną kampanię sprzedażową?

  Jaka jest data startu sprzedaży w Twojej najbliższej kampanii?

  Jaki jest próg cenowy oferty, którą zamierzasz sprzedać?

  Który pakiet z oferty Cię interesuje?

  Skąd dowiedziałaś się o mnie?


  ×
  ×

  Koszyk