Stwórz skuteczną stronę lądowania w dwie godziny

Gotowe szablony, dzięki którym łatwo przygotujesz skuteczną kampanię sprzedażową

Znasz to?

Odwlekasz w czasie swoją kampanię sprzedażową lub premierę produktu tylko dlatego, że przeraża Cię stworzenie strony sprzedażowej. Produkt jest już dawno gotowy, mógłby ujrzeć światło dzienne… Ba! Może miałabyś już pierwszych zadowolonych klientów, ale nie możesz totalnie się za to zabrać. Przeraża Cię dosłownie każdy etap tworzenia strony sprzedażowej…

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie ...

Że otrzymujesz pomoc, która sprawi, że tworzenie strony sprzedażowej stanie się przyjemnością, a nie przykrą powinnością.

Poprowadzi Cię krok po krok przez proces tworzenia ładnej, estetycznej, merytorycznej, ale przede wszystkim SKUTECZNEJ strony sprzedażowej Twojego produktu!

Treści same będą się tworzyć… OK spójrzmy prawdzie w oczy: NIC nie tworzy się samo 😉 Ale tworzenie treści stanie się dla Ciebie czymś naturalnym, bo będziesz wiedziała co i jak w danym segmencie strony umieścić. Już nigdy nie będziesz tygodniami chodzić z poczuciem winy, że nadal odkładasz premierę produktu tylko dlatego, że ostatni element kampanii jest Twoją piętą achillesową.

Z myślą o takich osobach jak ty przygotowałam...

Rozwiązanie idealne

Wiem, jak dużo pracy wymaga stworzenie landing page dla osób, które nie „siedzą w tym” na co dzień. Już samo opanowanie technicznych aspektów tworzenia strony to ogrom pracy, a to nie koniec…

Stworzyłam GOTOWIEC – SZABLON do tworzenia stron sprzedażowych na WordPressie, opartych o darmową wtyczkę Elementor. To produkt dla osób działających online, który można dostosować pod swoje potrzeby: wypełnić treścią oraz zastosować  kolory i fonty swojej marki. Struktura strony stworzona jest tak, że poprowadzi Cię przy tworzeniu tekstu za rękę po wszystkich korzyściach aż do zakupu. 

Ostatecznie otrzymasz gotową, konwertującą stronę sprzedażową! 

Szablon strony sprzedażowej

Co zyskasz?

Z szablonem, stworzysz stronę lądowania:

Bez kodowania

szablon łatwo dostosujesz do kolorów i fontów swojej marki - nie musisz umieć kodować. Elementor jest prosty w edycji, działa na zasadzie przeciągnij i upuść

Która konwertuje

struktura treści/sekcji ułożona jest tak, aby poprowadzić klienta za rękę od korzyści do zakupu Twojego produktu

Oszczędzając pieniądze

szablon kupujesz raz i korzystasz tyle razy ile chcesz, nie musisz też zlecać stworzenia strony na zewnątrz

Oszczędzając czas

gwarantuję, że nawet polubisz tworzenie stron swoich produktów, a techniczne kwestie już nigdy nie będą Cię trapić

co otrzymasz?

Jak wygląda taki szablon i "z czym to się je"?

Pakiet szablonów landing page

Po zakupie otrzymujesz szablon strony sprzedażowej (landing page) stworzony w darmowym builderze Elementor (nie potrzebujesz żadnej licencji, nie ma tutaj dodatkowych ukrytych kosztów).

Dostajesz także szczegółową instrukcję wideo jak dodać szablon na swoją stronę na WordPressie. Nie musisz nic szukać na własną rękę! To krótki materiał, więc nie poświęcisz na naukę cennego czasu, który będziesz mogła wykorzystać na np. relaks 😉

Po instalacji dostosowujesz szablon pod swoje potrzeby: zmieniasz kolorystykę, fonty, wypełniasz treścią. Wszystko działa bardzo intuicyjnie

Otrzymasz też instrukcję wideo jak dodać licznik na stronę, który jest jedną ze skutecznych metod perswazji w marketingu (do licznika potrzebna jest darmowa wtyczka, więc nie stanowi to dodatkowego kosztu!)

Każdy produkt, nawet nie fizyczny dobrze jest pokazać klientowi, staje się on wtedy bardziej realny. Przygotowałam dla Ciebie paczkę mockupów do edycji w darmowym programie Canva, dzięki którym przygotowanie takiej wizualizacji zajmie chwilę, a da taki efekt jakbyś współpracowała z grafikiem.

Ale to nie wszystko!

Dodatkowe bonusy, jakie przygotowałam w pakiecie:

Szablon strony zapisu na newsletter/listę oczekujących

Instrukcja wideo jak osadzić na stronie formularz zapisu

Szablon strony zapisu na wydarzenie

Szablon - strona zapisu na wydarzenie

łączna wartość bonusów: 549 zł

To pakiet narzędzi, który pomoże Ci stworzyć kompleksowo, profesjonalne i skuteczne landingi do całej kampanii sprzedażowej!

Ile to kosztuje?

Pakiet szablonów z instrukcjami

do samodzielnej pracy

  • Szablon strony sprzedażowej do wielokrotnego użytku
  • Instrukcja wideo jak zainstalować i edytować szablon strony 
  • Instrukcja wideo jak dodać licznik na stronę
  • 30 darmowych szablonów mockupów do edycji w Canvie 
  • Instrukcja wideo jak edytować szablony mockupów do Canvy

+ BONUSY

  • Szablon strony zapisu na newsletter lub listę oczekujących 
  • Instrukcja wideo jak osadzić na stronie formularz zapisu
  •  Szablon strony zapisu na wydarzenie

219 zł

Zastanawiasz się, czy to Ci się opłaca?

Możesz stworzenie strony lądowania od zera oddelegować wirtualnej asystentce oraz copywriterowi i zapłacić za jeden landing od 800 zł w górę… 

Możesz jednak zakupić pakiet 3 szablonów za 219 zł i móc korzystać z niego w NIEOGRANICZONEJ liczbie projektów. 

Oczywiście stronę lądowania za każdym razem będziesz musiała stworzyć sama (nie obiecuję Ci gruszek na wierzbie!), ale z szablonem zajmie Ci to naprawdę mało czasu — wypełnisz po kolei pola, które są czystą inspiracją dla treści, zapomnisz o blokadzie twórczej!

Co mówią moi klienci?

Opinie osób, które już skorzystały z szablonów:

Zastanawiasz się, czy ten pakiet jest dla Ciebie?

Tak, jeśli

Nie, jeśli

Kim jestem?

Cześć, jestem Magda!

Na co dzień wspieram twórców online, którzy chcą skalować swój biznes poprzez tworzenie i sprzedaż produktów cyfrowych. Pomagam moim klientom w planowaniu i wdrażaniu kampanii sprzedażowych, dlatego wiem, jak ważnym elementem są skuteczne strony lądowania.

Pakiet gotowych szablonów stworzyłam po to, aby ułatwił Ci ten wymagający proces przygotowania kampanii i oszczędził Twój czas.

Przeznacz na to jedno przedpołudnie, usiądź wygodnie z ciepłą kawą, odpal instrukcję a zobaczysz, że Twój landing page powstanie szybciej niż myślisz!

Magda Zimny

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do wszystkich materiałów dostajesz bezterminowo. Z szablonów możesz korzystać wielokrotnie.

Szablonów możesz używać w nieograniczonej licznie projektów na własny użytek, lub tworząc na ich bazie projekty dla klientów, z którymi współpracujesz. 

Nie udostępniaj jednak zakupionego pakietu szablonów landing page osobom trzecim.

Tak, dokument przyjdzie do Ciebie na maila, z którego złożysz zamówienie. Wystawiam faktury bez VAT.

Jeśli masz stronę stworzoną na WordPressie, zbudowaną na Elementorze, to tak. Twórcy wtyczki dbają o integrację z każdym motywem dostępnym dla WordPressa.

Tak, szablony można dowolnie dostosować do każdej branży. Na potwierdzenie zobacz poniżej przykłady stron, które powstały na bazie właśnie tych szablonów.

dla każdej branży

Przykładowe strony, które powstały na bazie tych szablonów

strona lądowania montażystki

Montaż audio i Video

Fotografia

strona lądowania edukacja

Edukacja

Nadal zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Strona sprzedażowa, którą właśnie przeglądasz, została stworzona na podstawie jednego z szablonów! 

Tak, ja też oszczędzam w ten sposób swój czas i chcę ułatwić prowadzenie biznesu online również Tobie! 

Produkt powstał z obserwacji i naturalnej potrzeby moich klientek, którym realnie ułatwił prowadzenie biznesu i poprawił konwersję!

×
×

Koszyk