POZNAJ opinie

moich klientek

Kampania sprzedażowa ze wsparciem Magdy to o połowę mniej stresu!
 
Magda potrafi doskonale wczuć się w temat i zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem działania, tak żeby na koniec mieć jeszcze zapas na nieprzewidziane zdarzenia. Kiedy pojawia się stres i chęć wycofania, Magda stoi na straży planu i porządku, co niesamowicie wspiera i dodaje otuchy.
Polecam całym sercem!!!
Opinia Justyna Brzozak

Ta współpraca to był strzał w 10! 

Z Magdą współpracowałam przy moim pierwszym wyzwaniu i kampanii sprzedażowej procedur. Dostałam świetnie przygotowana asane z rozpisanymi konkretnymi zadaniami z terminami, arkusz Excel w którym również były wszyskie niezbędne informacje, rozpisane terminy na publikacje w SM i w newsletterze.

Dodatkowo Magda przygotowywała dla mnie grafiki, które mnie zachwyciły.

Komunikacja z Magda była na najwyższym poziomie. Spotkania były merytoryczne i treściwe, dostawałam bardzo szybko odpowiedź na nurtujące mnie pytania czy wątpliwości.

Gorąco polecam współpracę z Magdą każdemu, kto planuje kampanię sprzedażową lub jakieś wyzwanie. Jeśli cenicie sobie dobrą współpracę i świetną organizację to będziecie zachwyceni ❤

Paulina Kulpińska opinia klientki

Paulina Kulpińska

Perfekcyjnie Zrobione

Punktualność, jasna komunikacja, skrupulatność
 
Jestem wymagającą klientką, bo sama kiedyś koordynowałam projekty. Natomiast współpraca z Magdą przerosła moje oczekiwania: punktualność, jasna komunikacja, skrupulatność i wykonywanie zadań, o które nawet nie prosiłam. A to wszystko w przemiłej atmosferze – maile Magdy czyta się z przyjemnością! Bardzo polecam! 
Paulina Augustowska

Paulina Augustowska

Pani od projektów

Doskonale zrozumiała moje potrzeby i ograniczenia w tym projekcie
 
Współpracowałam z Magdą nad moją kampanią marketingową. Magda przeanalizowała informacje dotyczące mojej działalności, doskonale zrozumiała moje potrzeby i ograniczenia w tym projekcie i dopasowała do nich odpowiednie strategie i działania. Dzięki niej wiedziałam dokładnie, jakie kolejne kroki projektu są ważne i pilne, a jakie mogę pominąć w razie potrzeby.

Plany i szablony, które wtedy dla mnie przygotowała, nadal są w użyciu i nie wyobrażam sobie planowania kampanii bez nich. W plikach trzeba było wpisać jedynie niezbędne informacje, żeby to, co mogło być zautomatyzowane, doskonale działało.

Jak w każdym projekcie, tak i w moim pojawiły się nieprzewidziane przeszkody, ale dzięki wsparciu Magdy bardzo szybko udało mi się przeorganizować zadania i wrócić do realizacji projektu.

Z czystym sercem polecam tak fachową i sumienną freelancerkę i pracownika.

Weronika Gasperczyk

Bank Wspomnień

Zyskałam nie tylko mnóstwo czasu, ale też gotowy i skuteczny plan sprzedaży
 
Gorąco polecam współpracę z Magdą. Po raz pierwszy w kampanii wiedziałam co dokładnie mam robić, a nie traciłam czasu na zastanawianie się jaki post czy rolkę teraz wrzucić. Dzięki czemu zyskałam nie tylko mnóstwo czasu, ale też gotowy i skuteczny plan sprzedaży. Magda jest świetną specjalistką, która ma mnóstwo genialnych pomysłów! Gorąco polecam !
Paula Jamróz

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie sprawiło, że strona, którą Magda dla mnie stworzyła jest w rzeczywistości "moim miejscem w sieci".

Magda nie tylko potrafi wysłuchać i wcielić pomysły w życie, ale swoją wiedzą i doświadczeniem ulepszała moje chaotyczne instrukcje, tak że strona stała się nie tylko ładna, ale przede wszystkim wyrazista i czytelna. Na każdym etapie tworzenia miałyśmy kontakt i Magda przejęła całkowicie brzemię spraw technicznych, co pozwoliło mi pracować i nie skupiać się na sprawach, które są dla mnie nudne 😉

Jeśli marzysz o stronie internetowej zrobionej na miarę swoich potrzeb, a nawet przerastającą oczekiwania - Magda jest doskonałym wyborem. Polecam!

Jagoda Data Roszak - Terapia Holistyczna

jagodadataroszak.pl

Przygotowania do kampanii idą dużo sprawniej!
 
Współpraca z Magdą bardzo mi pomogła w przygotowaniu dużej kampanii promocyjnej. Dzięki przygotowaniu planu kampanii z Magdą na miesiąc do przodu miałam przygotowane kolejne kroki i zadania do startu kampanii.
 
Magda nie tylko pomogła mi ułożyć plan działań i rozdzielić zadania pomiędzy współpracowników, ale też dzieliła się kreatywnymi pomysłami na treści i na działania promocyjne.
 
Jeśli planujesz kampanię promocyjną i nie wiesz, w co ręce włożyć, koniecznie odezwij się do Magdy! Wsparcie Magdy oraz jej świetny schemat i narzędzia sprawiają, że przygotowania do kampanii idą dużo sprawniej. 

Ania Huskowska

Stylistka dla domu

Proces, który proponuje Magda, daje poczucie kontroli nad całym przedsięwzięciem

Serdecznie polecam współpracę z Magdą, jeśli chcesz stworzyć świetny plan kampani sprzedażowej, mieć dopracowane pomysły na treści i spokojnie realizować krok po kroku plan dotarcia do idealnych klientów.

Bardzo doceniam cały proces pracy nad kampanią, który proponuje Magda, ponieważ porządkuje on sposób pracy i daje poczucie kontroli nad całym przedsięwzięciem. Pomysły na treści, usprawnienia, działania poszerzające zasięgi to wszystko dostaniecie w trakcie współpracy z Magdą, przekonałam się o tym, współpracując nad moimi działaniami. Dodatkowo Magda to ciepła i bardzo sympatyczna osoba, z którą przyjemnie się pracuje, a cała współpraca przebiega spokojnie i płynnie.

Jeśli planujesz kampanie, szukasz wsparcia w sprzedaży Twoich produktów i usług, to Magda jest osobą, której szukasz.

Paulina Gaworska-Gawryś

W Pilates Studio Online Magda jest moją prawą ręką.

Zajmuje się obsługa strony, platformy WP Idea, projektowaniem grafik i wsparciem technicznym obsługi Mailer Lite.

We współpracy z Magdą cenie sobie otwartą komunikację, jakość pracy i uczciwość.

Współpracuję z Magdą od pół roku i po doświadczeniach z wieloma WA z czystym sumieniem mogę polecić usługi Magdy.

Opinia Ola Szymańska

Ola Szymańska - Pilates Studio Online

pilatesstudioonline.pl

Współpracuję z Magdą od kilku miesięcy.

Dzięki jej kreatywności, pomysłom i talentowi graficznemu, udało mi się z sukcesem rozpocząć własny interes.

Magda jest wyjątkowo skrupulatna, terminowa co mi pomogło bardzo zorganizować się na czas ze startem promocji e-produktów.

Dzięki niej moja strona www zyskała piękny wygląd i sklep, dała mi wsparcie w przygotowaniu e-produktów, webinarium, cudownych grafik do promocji.

Polecam współpracę z Magdą z czystym sercem!

Dzięki niej zyskałam czas - na myślenie strategiczne i dla rodziny!

Anna Ciszewska - Ciszewska Edu

ciszewska.edu.pl

Potrzebujesz wsparcia w realizacji projektów?