POZNAJ MNIE

lepiej

Magda Zimny_o mnie

Witaj!

Nazywam się Magda Zimny i pomagam rozwijać kobiece biznesy oparte o wiedzę i produkty online.

CO ROBIĘ

Jako projekt managerka wspieram przedsiębiorcze kobiety w planowaniu i realizacji kampanii marketingowo-sprzedażowych. Z twórczego chaosu układam strategie, plany i listy zadań. Koordynuję realizację kampanii sprzedażowych, trzymając rękę na pulsie, abyś mogła spać spokojnie.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ?

Moje klientki to właścicielki małych biznesów eksperckich i usługowych, które chcą w końcu wyjść z błędnego kola nieudanych kampanii, napędzanych przez przemęczenie, frustrację i brak rezultatów. Zależy im na pozbyciu się chaosu z działań promocyjno-sprzedażowych swoich ofert. Potrzebują one również jasnego planu, który ze spokojem będą mogły zrealizować, osiągając jednocześnie wyniki, które przynoszą im satysfakcję.

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Gdy zostałam mamą, nie wyobrażałam sobie powrotu na etat. 2 lata temu weszłam więc w biznes online. Zaczęłam wspierać kobiece biznesy online oparte o ich wiedzę i sprzedaż produktów cyfrowych. 

Z każdą współpracą podczas obsługi zaplecza technicznego, tworzenia grafik czy automatyzacji doświadczałam tego, z jaką ilością zadań wiąże się przygotowanie produktów do sprzedaży. W oczach moich klientek widziałam zmęczenie, frustrację i chęć rzucenia wszystkiego w … (siną dal), kiedy w trakcie przygotowań kampanii niespodziewane akcje sypały się jak z rękawa, a dedlajny deptały nam po piętach. 

Wraz ze startem sprzedaży pojawiał się zwykle moment kulminacyjny. Mordercze tempo przygotowań i przemęczenie sprawiało, że moim klientkom nie starczało już siły i energii na aktywną promocję swojej oferty. Jak możesz się domyślać, wyniki takiej akcji nie były zadowalające, a moje klientki były rozczarowane … 

Właśnie dlatego tutaj jestem. Chcę pokazać Ci, że wcale nie musi tak być. Można inaczej.

Chcę, abyś uwierzyła, że kampanie sprzedażowe mogą być fajne! 

Czy wiesz, że:

  • nie musisz pracować po nocach?
  • możesz działać z radością i bez stresu?
  • możesz osiągać lepsze wyniki niż do tej pory?

A ja z przyjemnością pokażę Ci, jak możesz to zrobić.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Nadal zastanawiasz się, czy warto ze mną współpracować?

POZNAJ MOJE SUPERMOCE

Rozwijanie innych sprawia, że bardzo zależy mi na rozwoju Twoim i Twojego biznesu. Chcę, byś mogła robić to, w czym jesteś najlepsza, a ja z przyjemnością wesprę Cię w zaplanowaniu kampanii, by była efektywna, skuteczna i przynosiła Ci zadowalające zyski.

Indywidualizacja pozwala mi dostrzec Twoją wyjątkowość i cechy, które wyróżnią zarówno Ciebie, jak i Twoją ofertę wśród konkurencji. 

Dzięki dyscyplinie dokładnie rozpiszę plan Twoich działań, a podczas koordynacji kampanii będę trzymać rękę na pulsie, aby Twoja kampania szła zgodnie z planem.

Odpowiedzialność zapewni Ci wysoką jakość moich usług i pewność, że będą one wykonane na czas.

Bliskość pozwoli nam na zbudowanie trwałej relacji biznesowej pełnej wzajemnego wsparcia i szacunku.

Magda Zimny z laptopem