PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jest realną asystentką, która współpracuje z tobą w świecie online. Może wykonać dla Ciebie zadania, które wykonuje również asystentka stacjonarna.

Do wykupionego pakietu godzin wliczam pracę nad Twoimi projektami, ale również każdą formę kontaktu. Raz w tygodniu umawiamy się na 30-minutową rozmowę podsumowującą tydzień pracy, która również jest wliczana do pakietu. Do czasu pracy należy też wliczyć naukę nad programem, którego chcesz, abym się dla Ciebie nauczyła.

Cenię sobie jasne zasady współpracy, dlatego czas poświęcony w ramach pakietów godzinowych monitoruję w aplikacji Toggl. Raporty z aplikacji przesyłam według potrzeb klienta np. w skali tygodnia albo miesiąca.

Tak, prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystawiam faktury bez VAT.

Przede wszystkim danych do faktury. Po jej opłaceniu rezerwuję czas na wsparcie Twoich projektów. Potrzebny będzie również adres mailowy oraz loginy i hasła do programów, na których mam pracować.

Jeżeli po naszej 15-minutowej, bezpłatnej konsultacji będziesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości, to masz możliwość wykupienia pakietu próbnego - START, czyli 5h mojego czasu.